De Onderlinge Wedstrijd

Data onderlinge wedstrijden 2016:

VRIJDAG 15 april 2016

vrijdag 28 juli 2016  uitslagen

zondag 25 september 2016

Zondag 6 november 2016

 

Data onderlinge wedstrijden 2015:

Zondag 1 maart 2015  uitslagen

Zondag 17 mei 2015 uitslagen

zondag 6 september 2015

zondag 1 november 2015

Jaarlijks wordt er gestrden voor de titel "clubkampioen" door onze agilitycursisten tijdens de 4 onderlinge wedstrijden. Resultaten en tussenstanden vind je op deze pagina.

Eindstand 2013

Eindstand 2014

Clubkampioen 2013: Patricia met Charlie

Clubkampioen 2014: Patricia met Charlie

DSC_0079.1.jpg

Uitslagen van de onderlinge van zondag 26 oktober 2014

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Tisha met Daja

2de plaats: Daphne met Basco

3de plaats: Wendy met Milan

Jumping debutanten

1ste plaats: Lisanne met Vita

2de plaats: Esther met Floris

3de plaats: Daphne met Basco

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Mariëlle met Esmee

2de plaats: Karin met Gimmick

3de plaats: Frouke met Roxy

Jumping A-klasse

1ste plaats: Frouke met Roxy

2de plaats:

3de plaats:

Vast parkoers Open

1ste plaats: Wendy met Spike

2de plaats: Carl met Hurricane

3de plaats: Francis met Fam

Jumping Open

1ste plaats: Patricia met Chubby

2de plaats: Hanny met Vita

3de plaats: Wendy met Spike

 

Uitslagen van de onderlinge van vrijdag 29 augustus 2014

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Saskia met Glenn

2de plaats: Wendy met Milan

3de plaats: Galina met Flynn

Jumping debutanten

1ste plaats: Wendy met Milan

2de plaats: Diana met Mila

3de plaats: Esther met Floris

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Laura met Splinter

2de plaats: Patricia met Charlie

3de plaats: Frouke met Roxy

Jumping A-klasse

1ste plaats: Patricia met Charlie

2de plaats: Frouke met Roxy

3de plaats: Karin met Gimmick

Vast parkoers Open

1ste plaats: Nicky met Nalan

2de plaats: Carl met Gacoigne

3de plaats: Geertje met Fly

Jumping Open

1ste plaats: Geertje met Jammy

2de plaats: Wendy met Spike

3de plaats: Nicky met Nalan

 

 

Beste van de dag: Wendy met Milan

 

Uitslagen van de onderlinge van zondag 16 maart 2014 

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Kim met Levi

2de plaats: Rina met Acey

3de plaats: Mariëlle met Esmee

Jumping debutanten

1ste plaats: Rina met Acey

2de plaats: Kim met Levi

3de plaats: Marga met Ruby

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Saskia met Leyla

2de plaats: Floor met Ici

3de plaats: Patricia met Charlie

Jumping A-klasse

1ste plaats: Floor met Ici

2de plaats: Saskia met Leyla

3de plaats: Karin met Gimmick

Vast parkoers Open

1ste plaats: Lisanne met Cimi

2de plaats: Gineke met Isca

3de plaats: Kim met Hurricane

Jumping Open

1ste plaats: Sander met Gascoigne

2de plaats: Jelle met Chelsey

3de plaats: Melanie met Benji

 

Beste van de dag: Saskia met Leyla 

 

Uitslagen van de onderlinge van zondag 3 november 2013

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Rina met Chelsey

2de plaats: Kim met Levi

3de plaats: Stefanie met Lola

Jumping debutanten

1ste plaats: Rina met Chelsey

2de plaats: Tim met Rebbel

3de plaats: Kim met Levi

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Francis met Femme

2de plaats: Hanny met Vita

3de plaats: Karin met Spike

Jumping A-klasse

1ste plaats: Francis met Femme

2de plaats: Patricia met Charlie

3de plaats: Karin Met Gimmick

Vast parkoers Open

1ste plaats: Sander met Quita

2de plaats: Carl met Cane

3de plaats: Eelco met Dajan

Jumping Open

1ste plaats: Carl met Cane

2de plaats: Lisanne met Cimi

3de plaats: Hanny Met Condor

 

Beste van de dag: Francis met Femme

 

Uitslagen van de onderlinge van zaterdag 1 juni 2013 

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Floor met Ici

2de plaats: Kim met Levi

3de plaats: Hanny met Vita

Jumping debutanten

1ste plaats: Wendy met Milan

2de plaats: Floor met Ici

3de plaats: Stephanie met Lola

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Patricia met Charlie

2de plaats: Francis met Femme

3de plaats: Lisanne met Guus

Jumping A-klasse

1ste plaats: Saskia met Dauphine

2de plaats: Patricia met Charlie

3de plaats: Lisanne met Guus

Vast parkoers Open

1ste plaats: Adriënne met Clara

2de plaats: Gerben met Noa

3de plaats: Carl met Cimi

Jumping Open

1ste plaats: Wendy met Spike

2de plaats: Arjan met Quinty

3de plaats: Marjolein met Djin

 

Beste van de dag: Patricia met Charlie

 

Uitslagen van de onderlinge van zondag 1 september 2013 

 

Vast parkoers debutanten

1ste plaats: Stephanie met Lola

2de plaats: Esther met Floris

3de plaats: Tim met Rebbel

Jumping debutanten

1ste plaats: Tim met Rebbel

2de plaats: Jeanne-Marie met Bayka

3de plaats: Stephanie met Lola

Vast parkoers A-klasse

1ste plaats: Patricia met Charlie

2de plaats: Irma met Ayla

 

Jumping A-klasse

1ste plaats: Patricia met Charlie

 

 

Vast parkoers Open

1ste plaats: Gerben met Noa

2de plaats: Carl met Cane

3de plaats: Jos met Ika

Jumping Open

1ste plaats: Adriënne met Clara

2de plaats: Carl met Cane

3de plaats: Gisele met Holly

 

Beste van de dag: Patricia met Charlie

Meer Nieuws