Onze instructeurs

 

 

Mariëlle.jpg

Naam: Marielle Bugel

e-mailadres: Marielle@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en eigenaar hondenschool
Eigen honden: 2 Groendaelers, 1 Tervurense Herder, 2 Border Collies en 2Powder Puff

Carl.jpg

Naam: Carl De Rouck
e-mailadres: Carl@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility, mede-eigenaar hondenschool en partner Marielle
Eigen honden: 2 Groenendaelers, 1 Tervurense herder en 2 border collies en 2 Powder Puff

Janus en Tinus (640x480).jpg

Naam: Marian van Zon
e-mailadres: Marian@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: 2 Schapendoezen

Jaqueline.JPG

Naam: Jacqueline Hack
e-mailadres: jacqhack@hotmail.com
Functie: instructeur agility, hoopers en teambuilding
Eigen honden: 1 Border Collie


DSC_0269.JPG

Naam: Angelique Rutten
e-mailadres: Angelique@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: Ierse Wolfshond, Duitse Herder, Zwitserse witte herders,Chihuahua's

 AngelaS.jpg

 

Naam: Angela Smits
e-mailadres: AngelaS@hondenschoollingewaard.nl
Functie: iallround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: 2 cockers, een teckel/jack russel mix en en een Goldendoodle 

 

Marion.jpg

Naam: Marion Heijmans
e-mailadres: Marion@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: Labrador

Dominique.jpg

Naam: Dominique ter Dorsthorst
e-mailadres: Dominique@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur puppytraining
Eigen honden: Aussie en Groenendaeler

 DogtravelDec2013BergenDal.jpg

Naam: Wilma Hermeling
e-mailadres: wilma@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid en hoopers
Eigen honden: Kooikerhondje, Markiesje

 Daphne.jpg

Naam: Daphne van der Velden
e-mailadres: Daphne@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: Teun en Tygo

 

Angela.jpg
Naam: Angela Roelands
e-mailadres: Angela@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Alround Instructeur
Eigen honden: Duitse Herder

DSCF4591-1.jpg
Naam: Hanny Tolenaar
e-mailadres: htolenaar35@hotmail.com
Functie: allround instructeur
Eigen honden: 1 Groendaeler en 1 Tervueren 

JacqZ.jpg

Naam: Jacqueline Zomer
e-mailadres: JacqZ@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility
eigen hond: Border Collie, Duitse Herder, Corgi

Tamara.jpg
Naam: Tamara Gerritsen
e-mailadres: Tamara@hondenschoollingewaard.nl 
Functie: Instructeur Agility en Hoopers
Eigen hond: Australian Shepherd en Border collie 

Nienke.jpg

Naam: Nienke Stassen
e-mailadres: Nienke@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Instructeur Puppies
Eigen honden: Roemeen
 
Kirsten.jpg
 

Naam: Kirsten van Ravenhorst

e-mailadres: Kirsten@hondenschoollingewaard.nl

Functie: Agility instructeur

Eigen honden: Border Collies

 

Natasja.jpg

Naam: Natasja van den Hout

e-mailadres: Natasja@hondenschoollingewaard.nl

Functie: Allround instructeur

Eigen hond: Sharpei mix

Meer Nieuws