Onze instructeurs

 

   

Mariëlle.jpg

 

Naam: Marielle Bugel

e-mailadres: Marielle@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en eigenaar hondenschool
Eigen honden: 2 Groendaelers, 1 Tervurense Herder, 2 Border Collies en 2Powder Puff

Carl.jpg

Naam: Carl De Rouck
e-mailadres: Carl@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility, mede-eigenaar hondenschool en partner Marielle
Eigen honden: 2 Groenendaelers, 1 Tervurense herder en 2 border collies en 2 Powder Puff

Janus en Tinus (640x480).jpg

Naam: Marian van Zon
e-mailadres: Marian@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: 2 Schapendoezen

Jaqueline.JPG

Naam: Jacqueline Hack
e-mailadres: jacqhack@hotmail.com
Functie: instructeur agility, hoopers en teambuilding
Eigen honden: 1 Border Collie

 

Marion.jpg

Naam: Marion Heijmans
e-mailadres: Marion@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: Labrador

Dominique.jpg

Naam: Dominique ter Dorsthorst
e-mailadres: Dominique@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur puppytraining
Eigen honden: Aussie en Groenendaeler

 DogtravelDec2013BergenDal.jpg

Naam: Wilma Hermeling
e-mailadres: wilma@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid en hoopers
Eigen honden: Kooikerhondje, Markiesje

 Daphne.jpg

Naam: Daphne van der Velden
e-mailadres: Daphne@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: Teun en Tygo

 

Angela.jpg
Naam: Angela Roelands
e-mailadres: Angela@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Alround Instructeur
Eigen honden: Oudduitse Herder

Christine.jpg

Naam: Christine IJveraars
E-mailadres: Christine@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Puppy instructeur
Hond: Labradoodle

 

DSCF4591-1.jpg
Naam: Hanny Tolenaar
e-mailadres: htolenaar35@hotmail.com
Functie: allround instructeur
Eigen honden: 1 Groendaeler en 1 Tervueren 

Cora.jpg

 

Naam: Cora Wagenaar
E-mailadres: Cora@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Puppy instructeur
Honden: 3 Beacerons

17799339_795559197260472_896668901768747947_n.jpg

Naam: Anne van den Berg
Functie: Agility Instructeur
e-mailadres: Anne@Hondenschoollingewaard.nl
Eigen hond: Tervuerense herder

Tamara.jpg

Naam: Tamara Gerritsen
e-mailadres: Tamara@hondenschoollingewaard.nl 
Functie: Instructeur Agility en Hoopers
Eigen hond: Australian Shepherd en Border collie 

 

Kirsten.jpg
 

Naam: Kirsten van Ravenhorst

e-mailadres: Kirsten@hondenschoollingewaard.nl

Functie: Agility instructeur

Eigen honden: Border Collies

  

Alice2.jpg

Naam: Alice Hageman
e-mailadres: Alice@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen hond: MIx

 

Thijs.jpg

Naam: Thijs Harms

e-mailadres: Thijs@hondenschoollingewaard.nl

Functie: agilityinstructeur

Honden: 2 Border Collies en een Mini American Shepherd

 Jane.jpg

Naam: Jane Harms

e-mailadres: Jane@hondenschoollingewaard.nl

Functie: agilityinstructeur

Honden: 2 Border Collies en een Mini American Shepherd

Meer Nieuws