Onze instructeurs

 

 

DSCF8824.JPG

Naam: Marielle Bugel

e-mailadres: Marielle@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en eigenaar hondenschool
Eigen honden: 2 Groendaelers, 1 Tervurense Herder, 2 Border Collies en 2Powder Puff

IMG_2450.JPG

Naam: Carl De Rouck
e-mailadres: Carl@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility, mede-eigenaar hondenschool en partner Marielle
Eigen honden: 2 Groenendaelers, 1 Tervurense herder en 2 border collies en 2 Powder Puff

Janus en Tinus (640x480).jpg

Naam: Marian van Zon
e-mailadres: Marian@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: 2 Schapendoezen

Jaqueline.JPG

Naam: Jacqueline Hack
e-mailadres: jacqhack@hotmail.com
Functie: instructeur agility, hoopers en teambuilding
Eigen honden: 1 Border Collie


DSC_0269.JPG

Naam: Angelique Rutten
e-mailadres: Angelique@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: Ierse Wolfshond, Duitse Herder, Zwitserse witte herders,Chihuahua's

 foto Woody angela.JPG

 

Naam: Angela Smits
e-mailadres: AngelaS@hondenschoollingewaard.nl
Functie: iallround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: 2 cockers, een teckel/jack russel mix en en een Goldendoodle 

Samen met Willem (800x533).jpg

Naam: Monique Frederiks
e-mailadres: Monique@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allroundinstructeur en gedragsbegeleider
Eigen honden: Labrador

20150707_113018_003_01.jpg

Naam: Robin Ploegmakers
e-mailadres: Robin@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility
Eigen honden: Border collies

 DogtravelDec2013BergenDal.jpg

Naam: Wilma Hermeling
e-mailadres: wilma@hondenschoollingewaard.nl
Functie: allround instructeur gehoorzaamheid en hoopers
Eigen honden: Kooikerhondje, Markiesje

 Daphne.jpg

Naam: Daphne van der Velden
e-mailadres: Daphne@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Allround instructeur gehoorzaamheid
Eigen honden: Teun en Tygo

P1040388.JPG
Naam: Lisanne Barends
e-mailadres: Lisanne@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur puppytraining
Eigen honden: Teckel, Groenendaeler

DSCF4591-1.jpg
Naam: Hanny Tolenaar
e-mailadres: htolenaar35@hotmail.com
Functie: allround instructeur
Eigen honden: 1 Groendaeler en 1 Tervueren 

Foto-PGYCYB84.jpg

Naam: Suzanne van der Bruggen
e-mailadres: Suzanne@hondenschoollingewaard.nl
Functie: instructeur agility en hoopers
eigen hond: Bearded Collie

IMG-20141115-WA0005.jpg
Naam: Sander Fritzsche
e-mailadres: sander@hondenschoollingewaard.nl
Functie: Instructeur Agility
Eigen hond: Australian Shepherd en Border collie 

Gineke.JPG

Naam: Gineke Los
Functie: Instructeur teambuilding en agility
Eigen honden: Tervuerense herder en Groenendaeler
 

 

Meer Nieuws